Pereiti prie turinio
Tellus Power

Tellus Power V2G AC Charger

Tellus Power V2G AC Charger yra AC įkrovimo stotelė, skirta namams ir verslui, prekės ženklas Tellus Power (Jungtinės Amerikos Valstijos). Ji krauna iki 11 kW viena arba trimis fazėmis per Type 2 jungtį. Ji suderinama su Plugchoice per standartinį OCPP.

Galia

Iš telluspowergreen.com, patikrinta 2026 m. liepos 6 d.

Srovė
AC
Įkrovimo galia
7 kW (single-phase) / 11 kW (three-phase)
Fazės
1 arba 3
Didžiausia srovė
32 A (7kW) / 16 A (11kW)
Įtampa
176-264 VAC (7kW) / 305-457 VAC (11kW)
Dvikryptis įkrovimas
Taip

Jungtis

Jungtis
Type 2Iš telluspowergreen.com, patikrinta 2026 m. liepos 6 d.

Produktas

Būsena
currentIš telluspowergreen.com, patikrinta 2026 m. liepos 6 d.

Skaičiai paimti iš viešų šaltinių, prie kiekvieno nurodyta data. Prieš pirkdami pasitikslinkite su gamintoju.

Daugiau iš Tellus Power

  1. Tellus Power 19.2 kW AC Charger

    AC | 19,2 kW | Type 1

  2. Tellus Power 300 kW Energy Storage and Charging

    DC | 300 kW | CCS1, CHAdeMO, NACS

Visos Tellus Power įkrovimo stotelės (27)

Visos įkrovimo stotelės