Liigu sisu juurde
Tellus Power

Tellus Power TP-EVPD-60KW (60 kW DC Fast Charger)

Tellus Power TP-EVPD-60KW (60 kW DC Fast Charger) on DC-laadija avaliku laadimise jaoks kaubamärgilt Tellus Power, päritoluriik Ameerika Ühendriigid. See laeb kuni 60 kW CCS1, CHAdeMO ja NACS pistikute kaudu. See toetab protokolli OCPP 1.6.

Võimsus

Allikas telluspowergreen.com, seisuga 6. juuli 2026

Vool
DC
Laadimisvõimsus
60 kW
Maksimaalne vool
0 to 150A
Pinge
200 kuni 1000 V DC, 480V AC input (3P+N+PE)Kontrollitud: 25. juuni 2026

Pistik

Pistik
CCS1, NACS, CHAdeMOAllikas telluspowergreen.com, seisuga 6. juuli 2026

Ühenduvus

Allikas telluspowergreen.com, seisuga 6. juuli 2026

OCPP
OCPP 1.6JKontrollitud: 25. juuni 2026
Wifi
Jah
Ethernet
Jah
4G
Jah
RFID
Jah

Ehitus

Allikas telluspowergreen.com, seisuga 6. juuli 2026

IP-klass
NEMA 3S (IP54), IK10
Töötemperatuur
-22F to 131F (-30C to 55C)

Toode

Kontrollitud: 25. juuni 2026

Turul alates
2023 (Energy Star certified August 2023)
Olek
current

Näitajad pärinevad avalikest allikatest, igaüks koos kuupäevaga. Kontrollige enne ostmist tootjalt.

Veel kaubamärgilt Tellus Power

  1. Tellus Power 19.2 kW AC Charger

    AC | 19,2 kW | Type 1

  2. Tellus Power 300 kW Energy Storage and Charging

    DC | 300 kW | CCS1, CHAdeMO, NACS

Kõik 27 Tellus Power laadijat

Kõik laadijad